Wczytuję dane...

Pokrowce snowboardowe

Kolejność:
Wyświetl po produktów

    Pokrowce snowboardowe, jak sama nazwa sugeruje, służą do chowania sprzętu snowboardowego. Dzięki wykorzystaniu tego rodzaju torby, akcesoria snowboardowe dłużej cieszą się dobrym wyglądem i stanem. Pokrowiec na snowboard chroni bowiem przed uderzeniami oraz zapobiega wszelkim uszkodzeniom które mogą powstać podczas transportu. Pokrowiec przydaje się nie tylko podczas podróży - po sezonie możemy schować do niego cały swój sprzęt bez obawy, że coś gdzieś się zawieruszy czy przypadkowo uszkodzi.

    Pokrowce snowboardowe dla różnych potrzeb

    W ofercie sklepu znajdziecie kilka rodzajów pokrowców. Oferujemy pokrowce podstawowe, które mieszczą deskę wraz z wiązaniami oraz pokrowce bardziej rozbudowane, których ścianki wyłożone są specjalną pianką chroniącą sprzęt przed uszkodzeniami. W naszym sklepie można nabyć także duże i pojemne pokrowce na kółkach, w których o wiele łatwiej transportować sprzęt podczas podróży lotniczych. Kompletny sprzęt snowboardowy swoje waży, a dźwiganie go na ramieniu nie jest zbyt komfortowe - dlatego warto wybrać pokrowiec snowboardowy. Pokrowce Quivery na kółkach są niezwykle praktyczne zwłaszcza, gdy planuje się wyjazd za granicę.

    Pokrowiec na snowboard Dakine

    Pokrowce snowboardowy Dakine zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, które charakteryzują się wysoką odpornością na przecieranie czy rozerwanie, co w połączeniu z solidnymi suwakami YKK oraz mocnymi przeszyciami sprawia, że są to produkty niezwykle trwałe. Dobry pokrowiec na snowboard posiada także dodatkowe kieszonki, w których można schować mniejsze przedmioty takie, jak np.: wkrętak, rękawiczki lub czapkę. Pojemny pokrowiec na deskę snowboardową jest w stanie pomieścić także inne rzeczy, np. gogle, kask, rękawice, odzież lub buty. Pokrowce Dakine dostępne są w różnych kolorach i wzorach: tak ,abyś mógł go dobrać według swojego gustu. To istotna decyzja - każdy, kto wydaje pieniądze, chce otrzymać zarówno produkt funkcjonalny, jak i taki, który będzie cieszył oko. Wybierz pokrowiec snowboardowy z naszej oferty!