Wczytuję dane...

Ride Snowboards

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Ride Snowboards to jedna z popularnych marek oferujących sprzęt i wyposażenie dla tych, którzy kochają snowboard. Ride Snowboards powstało w 1992 roku, w Waszyngtonie. Dziś ich siedziba znajduje się w Seattle. Twórcy marki chcieli zaoferować funkcjonalne produkty dla wielbicieli snowboardu, które dobrze sprawdzą się w praktyce. To marka tworzona przez pasjonatów dla pasjonatów. Zapraszamy do wyboru artykułów Ride Snowboards z oferty Proboarder.

Buty snowboardowe Ride Snowboards

W asortymencie Proboarder znajdziesz buty snowboardowe Ride Snowboards. Dostępna jest oferta różnorodnych butów, z których na pewno wybierzesz model spełniający Twoje wymagania. Marka rozpoczęła produkcję odzieży snowboardowej w 1994 roku, a dziś oferuje szeroki wybór artykułów odzieżowych i butów. W naszej ofercie dostępne są buty w różnych kolorach, o wyjątkowym designie. Zapewnią one stabilność kostki i stopy, dzięki czemu możesz czuć się pewnie i komfortowo w trakcie jazdy. Buty doskonale pasują do desek snowboardowych marki Ride.

Wiązania snowboardowe Ride Snowboards

Marka oferuje również wybór wiązań snowboardowych. Solidne wiązania snowboardowe Ride Snowboards powstały w 1995 roku, kiedy producent zaczął poszerzać swoją ofertę. Twórcy marki wychodzili i wciąż wychodzą naprzeciw potrzebom miłośników snowboardu. W asortymencie Proboarder znajdziesz takie modele wiązań jak Rodeo, Revolt czy Ride LX, Ride LXh, Ride KX i Ride EX. Model Ride LX to jeden z najbardziej popularnych produktów tej marki. Jest wygodny, miękki i niezwykle uniwersalny. Ride LXh są dedykowane riderkom – doskonale dopasują się do damskiej stopy. Model Ride KX jest przeznaczony dla początkujących i średniozaawansowanych – to miękkie i komfortowe wiązania. Model EX został stworzony z myślą o zaawansowanych i profesjonalnych sportowcach, którzy poszukują indywidualnego rozwiązania dla niezależnego stylu jazdy. Z kolei model Revolte świetnie sprawdzi się przy freestylu. W Proboarder znajdziesz także wybór trwałych i odpornych desek marki Ride Snowboards. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz produkt Ride Snowboards dla siebie!