Wczytuję dane...

Neilpryde

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Neil Pryde to pasjonat żeglarstwa który na początku lat 70-tych postanowił założyć swoją markę Neilpryde produkującą żagle do jachtów. W tamtym czasie windsurfing stawał się coraz popularniejszy stąd Neil postanowił skupić swój biznes na produkcji żagli do windsurfingu. Dzisiaj po kilkudziesięciu latach Neilpryde to globalna marka z siedzibą w Hongkongu, która cały czas oferuje najwyższej jakości żagle windsurfingowe. Oferta marki jest znacznie szersza i znajdziemy tu między innymi pianki neoprenowe, buty, rękawiczki, trapezy oraz foile. 

Pianka neoprenowa Neilpryde

Odpowiedni ubiór surfera, kitesurfera czy windsurfera w zależności od panujących warunków pogodowych to bardzo ważny element, który nierzadko decyduje o tym czy będziemy w stanie pływać. Neilpryde oferuje duży wybór pianek neoprenowych o różnych grubościach i różnych krojach. Oczywiście są to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów z dużym naciskiem na ciekawy dizajn.

Foil Neilpryde

Foilboarding to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się odmian znanych nam sportów wodnych ale w zupełnie nowym wydaniu. Wszystko za sprawą hydroskrzydła przytwierdzonego do deski windsurfingowej, surfingowej, kitesurfingowej. Foil w połączeniu z siłą napędową w postaci wiatru przenoszoną za pomocą żagla, latawca, winga pozwala unosić się desce nad powierzchnią wody. Po prostu lecimy nad powierzchnią wody, lekko i gładko. Jako że Neilpryde jest jednym z wiodących producentów żagli windsurfingowych który poprzez nieustanne rozwijanie i udoskonalanie swoich produktów bierze udział w rozwoju całej dyscypliny to nie mogli przejść obojętnie obok kategorii foila, która obecnie jest na świecie bardzo popularna i modna.