Wczytuję dane...
Kolejność:
Wyświetl po produktów

  Kitesurfing to dziedzina sportu, na którą decyduje się wielu pasjonatów sportów wodnych i nie tylko. Zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju. Łączy techniczne elementy snowboardu z cechami sportów wodnych, co sprawia, że podczas kitesurfingu uaktywniamy różne części ciała. Każdy kitesurfer powinien posiadać odpowiedni sprzęt, elementy wyposażenia i akcesoria. Znajdziesz je w bogatym asortymencie Proboarder.

  Kitesurfing w sklepie Proboarder

  Jeżeli decydujesz się na uprawianie dziedziny sportu, jaką jest kitesurfing, sklep sportowy Proboarder to właściwy adres dla Ciebie. To tam zaopatrzysz się w potrzebne sprzęty i akcesoria. Polscy kitesurferzy często wykorzystują warunki Zatoki Helskiej, by doskonalić umiejętności kitesurferskie. Niektóre warunki Zatoki Helskiej sprawiają, że sport ten, będący połączeniem windsurfingu i snowboardu, dobrze sprawdza się na obszarze Zatoki. Wiele osób decyduje się również na kitesurfing w Zatoce Puckiej. Aby uprawiać kitesurfing, potrzebujemy deski z footstrapami i finami, a także latawca. To podstawy pozwalające na sprawny ślizg po wodzie.

  Kite sklep Katowice

  Kitesurfing to niezwykle widowiskowy sport, który dostarcza niesamowitych wrażeń. Oprócz latawca i deski, potrzebujesz także odpowiednich artykułów odzieżowych i akcesoriów. Musisz zaopatrzyć się we właściwie dobrane boardshorty i koszulkę, które zabezpieczą ciało przed zranieniem, wychłodzeniem i innymi czynnikami. W bogatej ofercie sprzętu i elementów wyposażenia do kitesurfingu znajdziecie deski, latawce, bary, trapezy, pianki, boardshorty, lycry i inne rzeczy przydatne podczas pływania. Możesz wybierać wśród różnorakich rozmiarów, kolorów i fasonów. Oferujemy odzież sportową damską i męską. Znajdziesz także artykuły odzieżowe odpowiednie dla dzieci i nastolatków. W naszym asortymencie dostępny sprzęt jest takich marek jak Slingshot, Cabrinha, Mystic, Dakine, Airush, Jobe. Zapraszamy do wyboru sprzętu, akcesoriów i elementów ubioru do kitesurfingu.

  Sklep kitesurfingowy Proboarder zlokalizowany jest w Czeladzi przy ul. Modrzejowskiej 17. To 10-20 minut od sąsiednich miejscowości jak Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów, Bytom czy Będzin. Zapraszamy od poniedziałku do czwartku od 10:30 do 16:00 oraz w piątki od 10:00 do 13:00.