Wczytuję dane...

Kitesurfing

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Kitesurfing to dziedzina sportu, na którą decyduje się wielu pasjonatów sportów wodnych i nie tylko. Zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju. Łączy techniczne elementy snowboardu z cechami sportów wodnych, co sprawia, że podczas kitesurfingu uaktywniamy różne części ciała. Każdy kitesurfer powinien posiadać odpowiedni sprzęt, elementy wyposażenia i akcesoria. Znajdziesz je w bogatym asortymencie Proboarder.

    Kitesurfing – sklep Proboarder

    Jeżeli decydujesz się na uprawianie dziedziny sportu, jaką jest kitesurfing, sklep sportowy to właściwy adres dla Ciebie. To tam zaopatrzysz się w potrzebne sprzęty i akcesoria. Polscy kitesurferzy często wykorzystują warunki Zatoki Helskiej, by doskonalić umiejętności kitesurferskie. Niektóre warunki Zatoki Helskiej sprawiają, że sport ten, będący połączeniem windsurfingu i snowboardu, dobrze sprawdza się na obszarze Zatoki. Wiele osób decyduje się również na kitesurfing w Zatoce Puckiej. Aby uprawiać kitesurfing, potrzebujemy deski z footstrapami i finami, a także latawca. To podstawy pozwalające na sprawny ślizg po wodzie.

    Kitesurfing – sklep sportowy

    Kitesurfing to niezwykle widowiskowy sport, który dostarcza niesamowitych wrażeń. Oprócz latawca i deski, potrzebujesz także odpowiednich artykułów odzieżowych i akcesoriów. Musisz zaopatrzyć się we właściwie dobrane shorty i koszulkę, które zabezpieczą ciało przed zranieniem, wychłodzeniem i innymi czynnikami. W bogatej ofercie sprzętu i elementów wyposażenia do kitesurfingu sklepu Proboarder znajdziecie deski, latawce, bary, trapezy, pianki, boardshorty, lycry i inne rzeczy przydatne podczas pływania. Możesz wybierać wśród różnorakich rozmiarów, kolorów i fasonów. Oferujemy odzież sportową damską i męską. Znajdziesz także artykuły odzieżowe odpowiednie dla dzieci i nastolatków. W naszym asortymencie dostępny sprzęt jest takich marek jak Slingshot, Cabrinha, Mystic, Dakine, Airush, O'Neill, Jobe. Zapraszamy do wyboru sprzętu, akcesoriów i elementów ubioru do kitesurfingu. Skorzystaj z oferty Proboarder!