Wczytuję dane...

Pokrowce

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Pokrowce kitesurfingowe

Pokrowce kitesurfingowe zostały stworzone z myślą o chowaniu i przewożeniu sprzętu do kitesurfingu. Pokrowiec kite to swojego rodzaju torba wykonana z wytrzymałych na przecieranie i rozdarcia materiałów które są dodatkowo powlekane.

Idealne do przewożenia i przechowywania

Wewnątrz pokrowców znajduje się dodatkowa warstwa pianki ochronnej, która chroni przed uszkodzeniami, dlatego sprzęt wewnątrz jest niezwykle bezpieczny. Nie zarysuje się ani nie zniszczy. Pokrowiec na deskę kite został stworzony po to, by móc z łatwością i szybkością nie tylko spakować cały sprzęt do kitesurfingu, ale także przewieźć go do domu, na trening, na lotnisko, czyli wszędzie tam, gdzie akurat będzie potrzebny lub ma być schowany.

Pokrowce Quiver Kite i Mystic

Pokrowce Quiver Kite są niezwykle wytrzymałe i umożliwiają transport nawet kilku desek lub deski, trapezu, pianki itd. Posiadają także wzmocniony zamek błyskawiczny oraz kilka kieszonek wewnątrz pokrowca, które umożliwiają przewożenie różnorodnych akcesoriów. Pokrowce Quiver Mystic mają również regulowaną rączkę, dzięki której przenoszenie sprzętu jest poręczniejsze, a także wygodniejsze. Pokrowce do trenowania kitesurfingu można zakupić w różnorodnych rozmiarach. Poszczególne wartości rozmiaru należy dobierać poprzez dopasowanie do długości deski.

Niezwykle funkcjonalne

Pokrowce posiadają także ciekawą i różnorodną kolorystykę, dzięki której mogą służyć, zarówno mężczyznom, jak i kobietom, czy dzieciom. Dodatkowo, pokrowiec na deskę kite posiada niezwykle poręczne kółka, które pozwalają przemieszczać się wygodnie nawet z najcięższym sprzętem. Obsługuje się je podobnie do walizek, dzięki temu można bez problemu zapakować je do samolotu i wyjechać ze sprzętem kitesurfingowym na wakacje. Pokrowce kitesurfingowe zostały stworzone z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie jakość swojego sprzętu oraz chcą, aby dłużej pozostał nowy i przede wszystkim sprawny. Wewnątrz pokrowców znajdują się specjalne pasy, które zabezpieczają sprzęt przed przesuwaniem się podczas transportu.