Wczytuję dane...

Demon

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Demon to amerykański producent specjalizujący się w produkcji ochraniaczy snowboardowych. W ofercie marki znajdziecie wszystkie rodzaje ochraniaczy które pozwalają czynić jazdę na snowboardzie znacznie bezpieczniejszą. Nie ważne czy jesteś pro snowboarderem który uczy się nowych skomplikowanych ewolucji czy też dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki na snowboardzie - Demon ma w ofercie ochraniacze dla Ciebie.

Ochraniacze snowboardowe Demon

Oferta ochraniaczy Demon pozwala na ochronę niemal wszystkich partii ciała które są narażone podczas jazdy i skakaniu na desce snowboardowej. W ofercie znajdziecie nakolanniki, nałokietniki, stabilizatory nadgarstków, spodenki ochronne, długie spodnie z ochraniaczami kości ogonowej i ud, ochraniacze na kręgosłup oraz kompletne zbroje/bluzy z ochraniaczami górnych partii ciała. W każdej z tych grup ochraniaczy znajdziesz kilka modeli produktów które zapewniają różny poziom ochrony. Demon stosuje w swoich ochraniaczach wysokiej jakości materiały oraz innowacyjne rozwiązania. Przykładem jest linia ochraniaczy z wykorzystaniem innowacyjnego materiału D3O, który w stanie spoczynku jest elastyczny i giętki natomiast w momencie uderzenia twardnieje chroniąc ciało przed urazami.

Oferta marki Demon to nie tylko ochraniacze na narty i snowboard. Znajdziesz tutaj także duży wybór akcesoriów serwisowych do domowego serwisu sprzętu oraz podkładki antypoślizgowe czy pokrowce. Te i inne produkty Demon Snow możecie nabyć w Proboarder.