Wczytuję dane...

Nowa kolekcja Raven Snowboards 2019

W dniu dzisiejszym prezentujemy wam nową kolekcję Raven Snowboards czyli zdecydowanie najpopularniejszego sprzętu dla początkujących i średnio zaawansowanych. W tym sezonie nowości jest troszkę więcej niż zwykle ale o tym za chwilę. Jeśli chodzi o deski snowboardowe to nowa kolekcja liczy 21 desek z czego 8 to modele damskie, a 2 to deski juniorskie. Z damskich nowości są Raven Natural, Raven Style Pink oraz Raven Supreme Mint. Style Pink to tylko nowa odsłona graficzna deski Style Blue która pojawiła się w zeszłm sezonie. Raven Natural to deska która wskoczyła na miejsce Flossy. Natural ma podobną charakterystykę oraz podobny motyw graficzny. Supreme Mint to damski odpowiednik męskiego modelu Supreme. Wszystkie wspomniane deski to miękkie i wszechstronne konstrukcje które w sam raz do nauki jazdy i doskonalenia techniki.Raven Style Pink


deska snowboardowa Raven Style Pink

Raven Natural deska Raven Natural

Raven Supreme Mint


deska Raven Supreme Mint

Jeśli chodzi o męskie deski to tutaj również mamy 3 nowe modele - Decade, Shape, Solid. To nowe odsłony desek które występowały wcześniej w kolekcji Ravena, ale tym razem zostały odświeżone nie tylko od strony graficznej. Deski mają nowe profile, inne kształty i długości. Decade i Shape oparte zostały na hybrydowym rockerze który daje dużo radości z jazdy, dużą swobodę i całkiem spore możliwości jeśli chodzi o jazdę i zabawę w snowparku. Shape jest sztywniejszy niż Decade i wg nas lepiej sprawdza się w jeździe na krawędzi. Nowy Solid został zbudowany w oparciu o profil camrock i jest to ciekawa propozycja dla osób które chcą zacząć przygodę z freestylem.

Raven Shape 2019deska Raven Shape 2019

Raven Decade 2019deska Raven Decade 2019

Raven Solid 2019deska snowboardowa Raven Solid 2019

Jeśli chodzi o wiązania snowboardowe to do kolekcji wrócił model s200, pojawił się nowy FT400, a także pojawiły się nowe kolory wiązań s220, Starlet, oraz FT270. S200 to klasyczne wiązania zbudowane na bazie starszej konstrukcji co jednak w niczym nie przeszkadza. Wygodne paski, oraz regulowany "pedał gazu" i "hamulec" sprawiają że wiązania można dobrze dopasować do buta. Pomimo tego że baza oraz piętka są wykonane z tworzywa to sprawiają wrażenie solidnej konstrukcji. Jeśli chodzi o model FT400 to są to wiązania z systemem FASTEC. W stosunku do modelu FT270 różnica jest w łyżce. W modelu FT400 jest asymetryczna łyżka która posiada możliwość rotacji czyli zmiany ustawienia kąta względem krawędzi backsideowej.

Wiązania Raven s200 2019wiązania Raven s200 black 2019

wiązania Raven s200 black /blue

wiązania Raven s200 black green

Wiązania Ravens220 black/bluewiązania Raven s220 black/blue

Wiązania Raven FT 270 bluewiązania Raven FT270 blue

Wiązania Raven FT 400wiązania Raven FT400 black/white

wiązania Raven FT400 green

Wiązania Raven Starlet white/blue/violetwiązania Raven Starlet white/Blue/Violet

Wiązania Raven Starlet black/mintwiązania snowboardowe Raven Starlet black/mint

Wszystkie produkty Raven Snowboards znajdziecie na stronie: https://proboarder.pl/raven-snowboards