Wczytuję dane...

Aztron - dwukomorowe deski SUP

Mamy przyjemność poinformować że od tego sezonu sklep Proboarder stał się oficjalnym dealerem marki Aztron Sports. W ofercie Aztron znajdziemy pompowane deski sup wykonane w technologii dwukomorowej! To co wyróżnia produkty tej marki oprócz wspomnianej technologii to ciekawy dizajn, dobra jakość, przystępna cena i spory wybór modeli o różnym przeznaczeniu i charakterystyce. Nie można nie wspomnieć o akcesoriach dołączonych do zestawu. Każdy zestaw sup tej marki składa się z pojemnego plecaka zamykanego na suwak, trzyczęściowego wiosła aluminiowego z płynną regulacją długości, dwukierunkowej pompki z manometrem, leasha dopasowanego kolorystycznie do deski oraz zestawu naprawczego. Podsumowując w dobrych pieniądzach dostajesz kompletny zestaw do paddlowania.

Dwukomorowe deski SUP

O technologii Double Chamber mieliśmy okazję słyszeć już w zeszłym sezonie, kiedy to Starboard w kilku swoich modelach zastosował takie rozwiązanie. Jako że Starboard to marka premium to deski Double Chamber kosztowały  powyżej 4 tys zł. W przypadku Aztrona ceny desek zaczynają się już od 1590zł, ale też nie ma co wyciągać wniosków tylko na podstawie ceny. Jeśli chodzi o technologię to deski sup w tej technologii zbudowane są z dwóch oddzielnych komór z oddzielnymi zaworami. Mniejsza komora umieszczona jest centralnie mniej więcej w miejscu w którym stoi się podczas wiosłowania. Dodatkowa komora w tym miejscu pełni rolę "belki stropowej" która usztywnia całą konstrukcję oraz zwiększa bezpieczeństwo użytkownika. Dodatkowa komora w deskach Aztron stanowi ok 50% wyporności całej deski co w razie przebicia lub rozszczelnienia komory głównej pozwoli na bezpieczne dopłynięcie do brzegu. Oczywiście są to sytuacje mało prawdopodobne przy rekreacyjnym pływaniu ale wiadomo że nie można ich wykluczyć.

dwukomorowe deski sup aztron

technologia aztron

Deski sup Aztron

Kolekcja pompowanych paddleboardów Aztron składa się z trzech modeli allround (Lunar, Mercury, Titan), trzech modeli touringowych(Terra, Urono, Neptune), jednego modelu race (Meteor) oraz dwóch modeli desek wieloosobowych (Nebula, Galaxie).

Aztron Lunar (297 x 81 x 15 cm, 270L)

aztron lunar

Aztron Mercury (330 x 81 x 15 cm, 306L)

aztron mercury

Aztron Titan (363 x 81 x 15 cm, 320L)

aztron titan

Aztron Terra (320 x 81 x 15 cm, 270L)

aztron terra

Aztron Urono (350 x 81 x 15 cm, 306L)

aztron urono

Aztron Neptune (381 x 81 x 15 cm, 339L)

aztron neptune

Aztron Meteor (426 x 71 x 15 cm, 339L)

aztron meteor

Aztron Nebula (390 x 86 x 15c, 460L)

aztron nebula

Aztron Galaxie (487 x 86 x 15cm, 505L)

aztron galaxie