Wczytuję dane...

Deski sup Aqua Marina 2020 już w sprzedaży.

Kilka dni temu dotarła do nas dostawa desek sup z nowej kolekcji Aqua Marina na sezon 2020. Dzisiaj chcemy wam przybliżyć co nowego pojawiło się w ofercie i jakie zmiany zaszły w dotychczasowych modelach. Omawianie kolekcji rozpoczniemy od przedstawienia zmian które producent wprowadził do każdego modelu deski. Nie są to drastyczne zmiany, ale drobne ulepszenia które sprawiają że deski są bardziej dopracowane.

Tyle tytułem wstępu , a teraz przejdźmy do konkretów. We wszystkich deskach pojawiły się trzy zmiany:

1. Nowa gumowa uszczelka wokół zaworu.

Dodatkowe uszczelnienie deski w okolicy zaworu oraz poprawa wykończenia deski. W części desek z zeszłego sezonu zawór delikatnie wystawał ponad krawędź deski co nieco psuło wizualne wrażenia. Teraz wygląda to już bardzo estetycznie i nikt nie będzie miał powodu żeby się do czegoś przyczepić.

uszczelka wokół zaworu

2. Klamra zabezpieczająca linkę.

Bagażnik z elastycznej linki został wyposażony w klamrę zabezpieczającą która pozwala między innymi na naciągnięcie linki tak żeby mocniej trzymała bagaż.

klamra zabezpieczająca linkę bagażową

3. Neoprenowe rączki do przenoszenia deski.

Wszystkie rączki do przenoszenia deski zostały obszyte neoprenem co poprawiło komfort noszenia. Trzeba przyznać że wygląda to lepiej niż uchwyty z tworzywa, które był obecne w modelach zeszłorocznych.

neoprenowe rączki do noszenia deski

To tyle jeśli chodzi o zmiany techniczne. Teraz możemy przejść do omawiania modeli desek sup z nowej kolekcji. Tak jak w ubiegłym roku tak i teraz kolekcja podzielona jest na kategorie: Allround, Allround Advanced, Touring, Race, River, Surf, Multi Person, Fitness, Youth. 

Deski SUP Allround

deski sup aqua marina allround 2020

W tej kategorii nie ma żadnych zmian. Dostępne są trzy podstawowe modele desek: Breeze, Vapor, Fusion. To co wyróżnia deski w tej grupie to możliwość przypięcia siedziska kajakowego.

Deski SUP Allround Advanced

deski sup aqua marina allround advanced 2020

W tej kategorii również nie ma nowości, a jedyną zmianą jest zniknięcie modelu Thrive. W tej grupie znajdują się deski cieszące się największą popularnością: Beast, Magma, Triton oraz Atlas.

Deski SUP Touring

deski sup touring aqua marina 2020

Tutaj również bez zmian. Dwa modele desek Hyper 11'6 oraz Hyper 12'6. Obie deski wykonane w technologii dwukomorowej!

Deski SUP Race

deski sup race aqua marina

Jeden model deski race oferowany w dwóch długościach : 12'6 oraz 14'. Deski wykonane są w technologii dwuwarstwowej co pozwoliło na uzyskanie bardzo sztywnej konstrukcji.

Deski SUP River

deska sup Aqua Marina Rapid

W tej kategorii dostępny jest model Rapid który został w tym roku przeprojektowany. Nowy Rapid ma nieco zmieniony kształt ułatwiający utrzymywanie równowagi na wzburzonej wodzie. Optymalne ciśnienie deski zostało zwiększone do 18 PSI.

Deski sup Wave

deska sup aqua marina wave

Do tej pory Aqua Marina nie miała w ofercie żadnej deski do surfowania na falach. W kolekcji 2020 pojawił się model Wave, który został zaprojektowany pod surfowanie na falach. Deska ma wymiary 265 x 75 x 10cm i jest wykonana w technologii dwuwarstwowej. Niewielkie wymiary deski sprawiają że jest bardzo zwrotna, a duża sztywność konstrukcji przy 10cm grubości pozwalają na dobre czucie deski. 

Deski Windsup

deska windsup aqua marina blade

W tej kategorii z kolekcji wypadał model Champion, a pozostał Blade który został w sezonie kompletnie przeprojektowany. Deska ma nowy kształt, nową długość i szatę graficzną.

Deski SUP Multi-person

Wieloosobowe deski sup to kategoria w której w tym roku pojawiło się najwięcej nowości. Po pierwsze odświeżony został cieszący się duża popularnością Super Trip. Na jego bazie powstał też większy brat Super Trip Tandem, który pozwala na swobodne pływanie w dwie osoby dorosłe z dzieckiem lub pokaźnym bagażem. Lifting przeszedł także model Mega w którym zmieniono kształt i grafikę. Największym zaskoczeniem jest model Airship Race. To deska o długości aż 670cm i szerokości 87cm. Można powiedzieć że to wieloosobowa deska wyścigowa, która na pewno może być ciekawą propozycją dla agencji eventowych lub wypożyczalni.

 

Aqua Marina Super Trip 2020

Aqua Marina Super Trip Tandem 2020

trzyosobowa deska sup Aqua Marina Super Trip Tandem

wieloosobowa deska sup Aqua Marina Airship RaceDeski sup Aqua Marina z kolekcji 2020 do oglądania/ kupienia na stronie

 https://proboarder.pl/aqua-marina