Wczytuję dane...

Nowa kolekcja Raven Snowboards

Raven Snowboards 2018 logo

Jeśli chodzi o wiązania snowboardowe Raven to tutaj nic się nie zmieniło w stosunku do zeszłego sezonu. Dostępne są modele s220 (green oraz black), Starlet, Luna, FT270 (black i green) oraz s250 (black i white/black/green/blue). Wszystkie modele zostały wyprodukowane w fabryce SP Bindings i bazują na tej samej płycie. Wiązania FT 270 to wiązania z systemem szybkiego zapinania Fastec, natomiast pozostałe to klasyczne wiązania zapinane w tradycyjny sposób.

wiązania snowboardowe Raven 2018

Deski snowboardowe Raven to kilka ciekawych nowości. Pojawiały się nowe modele Axis, Patrol, Grunge, Laura oraz Pulse Limited. Kompletnie przeprojektowany został także Core, który poza wyglądem nie zachował nic ze starej konstrukcji. Nowy Core został zbudowany na hybrydowym rockerze w którym rdzeń został obłożony tkaniną triax. Taka konfiguracja zapewnia dobrą sprężystość deski, dobrego popa i naprawdę dobre trzymanie krawędzi. Core to naprawdę ciekawa deska dla początkujących i średniozaawansowanych riderów którzy szukają deski do nauki, do parku i do jazdy. Ciekawą deską jest także Grunge w którym zastosowano zupełnie nowy szejp, który znany jest z dobrze ocenianej deski Flow Whiteout. Hybrydowy camber sprawia że deska naprawdę bardzo dobrze jeździ na krawędzi, i równie dobrze spisuje się w parku. Raven Laura to nowy model damskiej deski, która została oparta na sprawdzonym profilu camrocker. Laura jest wszechstronną deską o średniej sztywności (najsztywniejsza z damskich desek Raven) której walory na pewno dostrzegą średnio zaawansowane riderki. Pulse Limited to limitowana wersja dobrze znanego nam Pulsa. W wersji limitowanej dostępne będą tylko dwie długości dla dużych facetów :164 mid wide oraz 168 mid wide. Pulse Limited został zbudowany na tym samym szejpie co nowy Grunge. Axis to z kolei deska o profilu flatrocker. Deska dobra do nauki oraz dla riderów nastawionych na jazdę w parku. Patrol to deska, która teoretycznie była w kolekcji na sezon 2017 ale w praktyce ze względu na opóźnienia produkcyjne się nie pojawiła. To deska średnio miękka oparta na profilu flatrocker. To wybaczająca i dosyć wszechstronna deska dla początkujących i średnio zaawansowanych riderów.

deski snowboardowe Raven 2018

Pozostała modele w kolekcji są nam już znane z poprzedniego sezonu i są to: Raven Core Carbon, Raven Decade, Raven Patrol, Relict, Supreme, Solid, Element, Pulse, Gravy Junior, Lucy Junior. W damskich deskach dostępne są modele Venus, Pearl, Infinity, Style, Flossy