Wczytuję dane...

Jaki prezent dla snowboardzisty?

Jeśli macie w swoim najbliższym otoczeniu fana lub fankę snowboardu, pewnie nie raz zastanawialiście się, co można kupić takiej osobie na prezent. Snowboardowych gadżetów jest całkiem sporo. Warto jednak wybrać taki, który faktycznie przyda się osobie obdarowywanej. Oto krótki przegląd najlepszych prezentów dla snowboardera, które znajdziesz na Proboarder.pl.

Podstawowym wyposażeniem każdego snowboardera jest oczywiście deska, buty, wiązania i odpowiedni ubiór chroniący przed zimnem i wilgocią. To jednak nie wszystko, co może przydać się na stoku. Oto kilka przydatnych gadżetów, które będą świetnym wyborem na prezent dla snowboardzisty.

Rękawice snowboardowe

Dobrej jakości rękawice snowboardowe zawsze przydadzą się na stoku. Mimo dużego wysiłku fizycznego, który powoduje rozgrzanie całego ciała, ręce mogą nadal marznąć. Poza tym skóra dłoni, zwłaszcza damskich, jest bardzo wrażliwa na mróz i wiatr, co sprawia, że jej odpowiednia ochrona w postaci rękawic jest niezbędna.

Rękawice snowboardowe zapewniają ciepło i chronią przed wilgocią. Zostały też skonturowane w taki sposób, by śnieg nie dostawał się do ich wnętrza. Na Proboarder.pl znajdziecie produkty zarówno pięcio- , jak i dwupalczaste.

Czapki na snowboard

Kolejnym, ciekawym prezentem dla snowboardzisty jest czapka. Zapewni ona ochronę przed zimnem oraz doda stylowego sznytu snowboardowemu outfitowi. Czapka zabezpiecza przed przemarznięciem głowy, sprawdzi się znakomicie przede wszystkim w wietrzne dni. Oferowane na Proboarder.pl czapki dostępne są w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu znajdziecie u nas model, który z pewnością przypadnie osobie obdarowywanej do gustu.

Pokrowiec snowboardowy

Gadżetem wartym uwagi jest także pokrowiec snowboardowy. To bardzo praktyczny prezent, który umożliwia przechowywanie w jednym miejscu wszystkich niezbędnych na stoku akcesoriów. W pokrowcu z powodzeniem zmieści się deska, buty, wiązania, a także wszystkie dodatkowe elementy wyposażenia.

Zaletą pokrowców snowboardowych jest wysoka wytrzymałość tkaniny oraz jej wodoodporność. Wyposażono je w wygodne paski pozwalające nosić pokrowce na ramieniu lub na plecach.

Maski i bandany snowboardowe

Nie da się ukryć, że na skoku warto osłonić szyję przed chłodem. Jest to jedno z bardziej wrażliwych na niskie temperatury miejsc. Na Proboarder.pl znajdziecie atrakcyjne akcesoria, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla snowboardzisty. Oferujemy stylowe bandany i szaliki polecane na niewielki chłód. Z kolei na bardzo duże mrozy, powodujące przemarznięcie nie tylko szyi, ale też skóry twarzy, warto zaopatrzyć się w kominiarkę zakrywającą całą głowę. Posiada ona system Air Flow, który pozwala na swobodne oddychanie ciepłym, przefiltrowanym powietrzem, bez uczucia wilgotnej tkaniny.

Etui na gogle

Prezentem, który przyda się każdemu snowboardziście jest niewątpliwie etui na gogle. Dzięki niemu łatwo można przechowywać akcesorium bez obaw, że jego szkła się porysują. Etui jest wyściełane mikropolarową tkaniną, zabezpieczającą przed uszkodzeniem szybki.

Skarpetka ochronna na gogle

Alternatywą dla etui jest skarpetka ochronna na gogle. To niezwykle przydatny gadżet, który jednocześnie doskonale sprawdzi się w roli prezentu. Produkt zabezpiecza szybkę gogli podczas różnych sytuacji, kiedy nie mamy ich na twarzy. Wystarczy go założyć, by nie musieć się przejmować, że gogle przez przypadek zostaną uszkodzone.