Wczytuję dane...

Born On Board - nowa marka w naszym sklepie

Jest nam niezmiernie miło poinformować że do grona marek dostępnych w naszym sklepie dołączyła polska marka Born On Board. BOB to producent wysokiej jakości gogli, które naprawdę dobrze wyglądają i których cena dostosowana jest do polskiego rynku. W chwili obecnej kolekcję tworzy pięć modeli gogli dla dorosłych oraz dwa modele dla dzieci. Ceny gogli dla dzieci to 199zł natomiast gogle dla dorosłych zaczynają się od 236 zł. Biorąc pod uwagę jakość wykonania, twarde etui w zestawie oraz ubezpieczenie ONE FAMILY możemy śmiało powiedzieć że to jedna z najlepszych lepszych ofert na rynku.

Modele dla dorosłych to Bubble Mint, Hot Planet, 808, Black Star, Milky Way. Bublle Mint ze względu na kolorystykę jest dedykowany przede wszystkim dla kobiet. Hot Planet to duże gogle ze sferyczną szybą, które wyglądem w dużym stopniu przypominają Electric EG2. Niezwykle ciekawie prezentują się modele 808, Black Star oraz Milky Way które są wykonane w technologii bezramkowej. Wyglądem bardzo przypominają dużo droższe gogle Dragon NFX czy też Electric EGX. Model 808 posiada szyby montowane na magnesach i jako jedyny model w kolekcji jest oferowany w zestawie z wymienną szybą. Do pozostałych modeli gogli BOB można dokupić wymienną szybkę na gorsze warunki pogodowe.

gogle Born On Board 808

Gogle Born On Board Black Star

gogle Born On Board Bubble Mint

gogle BOB Milky Way

Ubezpieczenie ONE FAMILY którym objęte są gogle Born On Board gwarantuje wymianę gogli na nowe w przypadku uszkodzenia jakiegoś elementu, pęknięcia a nawet zgubienia gogli. Aby mieć aktywne ubezpieczenie wystarczy zarejestrować swoje gogle na stronie producenta.