Wczytuję dane...

Wodoodporne plecaki, torby, saszetki FishDryPack

Nasz asortyment został poszerzony o kolejną fajną markę. FishDryPack bo o tej marce mowa oferuje wysokiej jakości wodoodporne plecaki, torby, a nawet saszetki. Wszystkie produkty charakteryzują się dobrym projektem, funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania. Gdzie możesz używać akcesoriów FishDryPack ? Wszędzie tam gdzie masz kontakt z wodą, śniegiem, wilgocią i nie chcesz narażać swoich rzeczy na uszkodzenie czy zalanie.

Akcesoria FishDryPack idealnie sprawdzają się podczas paddlowania. W zależności od tego czy pływasz na krótkich dystansach czy wybierasz się na całodzienne eksplorowanie nowych miejsc to jesteś w stanie dobrać produkt który spełni Twoje oczekiwania. Do paddlowania na krótkich dystansach idealna będzie saszetka wodoodporna lub torebka o pojemności 1,5l. Oba produkty mają wystarczającą pojemność żeby pomieścić dokumenty, telefon, kluczyki samochodowe i inne drobne rzeczy. Dużą zaletą jest przegródka z przeźroczystym okienkiem na smartfon. Dzięki temu nie musisz wyciągać telefonu z etui żeby zobaczyć kto dzwoni. Saszetki FishDryPack to produkt którego na rynku nie ma, a zapotrzebowanie na niego jest i będzie coraz większe. 89zł to niewygórowana cena za taki produkt.

Na dłuższe wycieczki dobrym rozwiązaniem są plecaki wodoodporne. Do wyboru mamy cztery plecaki : Original o pojemności 18l, City o pojemności 20l, Explorer o pojemności 20l oraz Explorer o pojemności 40l. Wszystkie plecaki posiadają klasę szczelności IPX6, która wytrzymuje natężenie (min. trzy minuty) silnych strumieni rozpylających do 100 litrów wody na minutę na całej zewnętrznej produktu.Zamknięcie typu roll & click jest szczelne i daje łatwy i szybki dostęp do wnętrza plecaka. Ramiona i plecy zostały wykonane z przewiewnej siateczki  dzięki której plecy nie będą się nadmiernie pociły.

Pełna lista produktów FishDryPack dostępna na stronie

 https://proboarder.pl/fishdrypack

saszetka wodoodporna fishdrypack

mała torba wodoodporna fishdrypack

plecak wodoodporny Fishdrypack Original

plecak wodoodporny fishdrypack explorer 20l

plecak wodoodporny fishdrypack explorer 40l