Wczytuję dane...

Electric

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Electric Visual to renomowany producent gogli i okularów przeciwsłonecznych rodem z Kalifornii, który zyskał dużą popularność dzięki modelowi EG2. Model gogli EG2 ma już co prawda kilka dobrych lat ale nadal cieszy się dużą popularnością, ciągle robi duże wrażenie i świetnie się prezentuje. Firma Electric zapoczątkowała trend oversizowych gogli, który utrzymuje się do dzisiaj. Podążając za aktualną modą Electric ma też w swojej ofercie oversizowe gogle wykonane w technologii bezramkowej. Te niezwykle efektowne gogle w połączeniu z bardzo dobrą optyką szyb pozwalają na widzenie wszystkiego dookoła.

Innowacyjne gogle Electric

Electric to firma optyczna w której dizajn nie jest pierwszorzędną sprawą choć trzeba przyznać że na tym polu świetnie sobie radzą. Gogle Electric z daleka przyciągają uwagę innych osób, a jeśli dodamy do tego jeszcze świetną jakość widzenia to niczego więcej do szczęścia nie potrzeba. Projektanci Electrica nigdy nie spoczywają na laurach i co roku raczą nas przynajmniej jednym nowym innowacyjnym modelem gogli. Kilka sezonów temu wyprodukowali najlżejsze gogle na świecie Electric Electrolite, które ważą zaledwie 77g. Dwa lata temu zaprezentowali gogle z elektroniką za pomocą której można regulować poziom przyciemnienia szybki. Kolejna nowość to model EGG, który posiada szybkę wyciętą z kształtu jajka co wpływa na zwiększenie pola widzenia w stosunku do szybki cylindrycznej wyciętej z kuli.

Oczywiście wszystkie modele gogli Electric oferowane są w wielu wariantach kolorystycznych i do każdych gogli można dokupić wymienną szybkę lub posiadają ją w zestawie.