Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka w: 5-7 dni
Koszt wysyłki: DARMOWA DOSTAWA
Producent: Neilpryde
Credit Agricole

Foil Neilpryde Glide Surf 75 HP 2022

Neilpryde GLIDE SURF HP 15 o powierzchni przedniego skrzydła 1490 cm2. Dzięki stabilnemu i szybkiemu startowi, bez względu na warunki, GLIDE SURF zapewnia łatwy lot i pełną kontrolę nad prędkością, aby jechać na fali tak długo, jak to możliwe. Glide Surf pozwala łatwo przejść od prostej jazdy do dynamicznych zakrętów na fali. Twoja wyobraźnia jest teraz jedynym ograniczeniem tego, jak wykorzystasz fale i jak daleko polecisz. Uwaga. W zestawie nie ma bazy mocującej maszt do deski. Wybierz odpowiednią bazę w zależności od posiadanego systemu montażu.

Charakterystyka foila Neilpryde Glide Surf HP

 • SYSTEM BAZY - Nowa, wzmocniona konstrukcja podstawy wykonana w technologii CNC. Dwa długie, tytanowe, pionowe łączniki wchodzą w gniazda w maszcie i zapewniają maksymalną wytrzymałość. Eliminują wszelkie ruchy i zapewniają doskonałe przenoszenie obciążenia. Eliminuje wibracje wokół górnego obszaru mocowania. Wybierz swoją bazę w zależności od uprawianej dyscypliny i mocowania w desce.

 • KONSTRUKCJA - Wszystkie folie są dostarczane ze wkrętakiem torx T-40 i ze śrubami ze stali nierdzewnej pokrytymi tytanem, co zapewnia maksymalny stosunek wytrzymałości do masy, zapobiegając wszelkim problemom z korozją.

 • ŁĄCZNIK PRZEDNIEGO SKRZYDŁA - Perfekcyjnie dopasowane skrzydło i fuselage z gniazdem wykonanym w technologii CNC zapewniają minimalny opór. Waga została zredukowana poprzez wyeliminowanie elementów wystających przed przednie skrzydło.

 • MASZT - Maszt aluminiowy 70cm. Zoptymalizowana konstrukcja z dwoma gniazdami dla systemu bazy, zapewniającymi maksymalną wytrzymałość. Pusta w środku konstrukcja zmniejszająca wagę w połączeniu z trzema pionowymi żebrami poprzecznymi dla maksymalnej sztywności. Szlifowana krawędź spływu masztu, zmniejsza straty wynikające z turbulentnego przepływu. Wykonany z hartowanego, odpornego na korozję w słonej wodzie aluminium 6061-T6.

 • SKRZYDŁA - Skrzydła GLIDE są wykonane z włókna węglowego pre-preg z wewnętrzną piankową konstrukcją dla najlepszego stosunku wytrzymałości do wagi. Ta konfiguracja stwarza naturalną tendencję do wchodzenia w zakręty, zachowując przyjemną równowagę podczas jazdy.

  Przednie skrzydło ma wyraźnie zaokrąglony „kąt natarcia” i eliptyczny kształt zgięcia. Gwarantuje doskonałe osiągi prędkościowe i pewne prowadzenie w zakrętach.

  Daleko z tyłu, pochylone w dół skrzydło tylne stabilizuje przechył na boki ułatwiając prowadzenie foila zarówno na prostej, jak i w zakrętach.

 • SYSTEM MODULARNY - GLIDE HP to w pełni modularny system. Możesz zwiększyć zakres warunków i zastosowań swojego foila po prostu dokupując dodatkowe skrzydła. Linia Glide HP oferuje a przednie skrzydła o powierzchni od 1100cm2 do 2300cm2, by pokryć cały zakres warunków i umiejętności oraz parametrów fizycznych riderów. Glide Wind jest wyposażony w dłuższy fuselage i 80cm maszt, a Glide Surf ma krótszy fuselage i maszt 70cm dla lepszej manewrowości i możliwości pływania po nieco płytszych wodach.

FORMY PŁATNOŚCI

W sklepie PROBOARDER masz do wyboru następujące metody płatności:

 • BLIK (Tpay.com lub Paynow)

 • Szybki przelew online (Tpay.com lub Paynow) - dostępne największe polskie banki

 • PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni bez dodatkowych kosztów (PayPo.pl)

 • Płatność przelewem na rachunek - klasyczny (ręczny) przelew na nasz rachunek bankowy

 • Płatność przy odbiorze (płatność u kuriera podczas doręczenia przesyłki)

 • Płatność kartami płatniczymi Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro  (Tpay.com lub Paynow)

  Za płatność kartą pobierana jest dodatkowa opłata manipulacyjna w wysokości 0.5% wartości zamówienia.

 • Płatność gotówką lub kartą w sklepie / przy odbiorze osobistym

 • Credit Agricole Raty (dostępne dla zamówień powyżej 300zł)

 • Sprawdź symulację rat: Credit Agricole Raty

DOSTAWA

Kurier DPD (przesyłki krajowe) 

Wartość zamówienia Przesyłka zwykła Przesyłka za pobraniem
do 500  zł 16 zł 26 zł
Powyżej 500 zł DARMOWA 10 złPaczkomaty Inpost 

Wartość zamówienia Przesyłka zwykła Przesyłka za pobraniem
do 500  zł 15,00 zł -
Powyżej 500 zł DARMOWA -Przesyłki zagraniczne - kurier GLS i DPD

Szczegółowy cennik przesyłek do państw należących do UE znajduje się tutaj

ZWROTY

Każdy klient sklepu ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 30 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów odesłania zamówionego towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklep@proboarder.pl lub listownie wysyłając oświadczenie na adres: Sklep Proboarder, ul. Plaka 4D, 42-580 Wojkowice.  Dowiedz się więcej. >

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w sklepie PROBOARDER produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych. Dowiedz się więcej. >
Inni klienci oglądali również: