Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka w: 48 godzin
Koszt wysyłki: DARMOWA DOSTAWA
Producent: Gaastra
Credit Agricole

Skrzydło GA-Wings Cross Light Blue 4,2m

GA Cross to wszechstronny wing na każde warunki i style pływania, który w tym sezonie stał się jeszcze lepszy. Nowy profil, nowa konstrukcja i ulepszone rozwiązania poprawiły jego osiągi w każdym aspekcie. Nowy Cross wykonany jest z zupełnie nowego Dacronu od wiodącego producenta płótna żaglowego co pozwoliło stworzyć niewiarygodnie sztywną krawędź natarcia i tubę poprzeczną. Dzięki temu poprawiło się bezpośrednie czucie, moc i łatwe pompowanie skrzydłem. Zwiększona sztywność pozwoliła zespołowi projektantów zmniejszyć objętość profilu w końcówkach, co doprowadziło do poprawy zwinności i ułatwienia obsługi. Cross został wzmocniony linką Kevlarową na krawędzi spływu, która zapewnia absolutną stabilność wymiarów oraz stałe napięcie tkaniny, aby uzyskać czystszy profil czaszy. Sztywniejsze, pokryte wygodną pianką uchwyty i nowe okno zapewniają wygodę i bezpieczeństwo na wodzie, co sprawia, że Cross jest idealnym, wszechstronnym skrzydłem dla riderów na wszystkich poziomach umiejętności.

Rozpiętość latawca: 2,98m
Długość tuby głównej: 1,86m
Liczba rączek: 5

 

Charakterystyka winga GA-Wings Cross 4.2

Dacron z dimension polyant
Nowy Dacron wyprodukowany przez topowego producenta z branży tkanin żaglowych sprawia, że szkielet w postaci tuby głównej i poprzeczek jest superlekki i sztywny.

dacron z dimension polyant

Czasza Triple Ripstop
Niezwykle mocny materiał czaszy Triple Ripstop Canopy zwiększa wytrzymałość na rozdarcie latawców i wingów GA. Zapewnia minimalną absorpcję wody oraz zwiększoną stabilność wymiarów dzięki nowoczesnej powłoce. 

triple ripstop

Kevlar abrasion protection
Krawędź natarcia, tuby poprzeczne i tipy skrzydła zostały wzmocnione Kevlarem, aby poprawić odporność tych kluczowych obszarów na przetarcia.

kevlar abrasion protection

Zawór one-pump
Szczelne połączenie oraz łatwe i szybkie pompowanie i spuszczanie komór dzięki nowemu zaworowi ze wbudowanym zaworem spustowym.

one pump

Speedpump
Łączniki Double Cross Section Connectors o zwiększonym przekroju pozwalają szybko i wygodnie napompować latawiec korzystając tylko z jednego zaworu.

speed pump

FORMY PŁATNOŚCI

W sklepie PROBOARDER masz do wyboru następujące metody płatności:

 • BLIK (Tpay.com lub Paynow)

 • Szybki przelew online (Tpay.com lub Paynow) - dostępne największe polskie banki

 • PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni bez dodatkowych kosztów (PayPo.pl)

 • Płatność przelewem na rachunek - klasyczny (ręczny) przelew na nasz rachunek bankowy

 • Płatność przy odbiorze (płatność u kuriera podczas doręczenia przesyłki)

 • Płatność kartami płatniczymi Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro  (Tpay.com lub Paynow)

  Za płatność kartą pobierana jest dodatkowa opłata manipulacyjna w wysokości 0.5% wartości zamówienia.

 • Płatność gotówką lub kartą w sklepie / przy odbiorze osobistym

 • Credit Agricole Raty (dostępne dla zamówień powyżej 300zł)

 • Sprawdź symulację rat: Credit Agricole Raty

DOSTAWA

Kurier DPD (przesyłki krajowe) 

Wartość zamówienia Przesyłka zwykła Przesyłka za pobraniem
do 500  zł 16 zł 26 zł
Powyżej 500 zł DARMOWA 10 złPaczkomaty Inpost 

Wartość zamówienia Przesyłka zwykła Przesyłka za pobraniem
do 500  zł 15,00 zł -
Powyżej 500 zł DARMOWA -Przesyłki zagraniczne - kurier GLS i DPD

Szczegółowy cennik przesyłek do państw należących do UE znajduje się tutaj

ZWROTY

Każdy klient sklepu ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 30 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów odesłania zamówionego towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklep@proboarder.pl lub listownie wysyłając oświadczenie na adres: Sklep Proboarder, ul. Plaka 4D, 42-580 Wojkowice.  Dowiedz się więcej. >

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w sklepie PROBOARDER produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych. Dowiedz się więcej. >
Inni klienci oglądali również: