Wczytuję dane...

Deskorolki

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Deskorolka pozwala na szybkie przemieszczanie się po osiedlach miejskich, w tym po chodnikach i mało uczęszczanych drogach utwardzonych. Asortyment zaprezentowany na poniższej podstronie zawiera zarówno produkty wyczynowe, jak i te przeznaczone do klasycznej jazdy. Deskorolki mogą one występować w różnych rodzajach. Wyróżnia się m.in. pojazdy z designerskim gripem czy wzmacnianym deckiem. Więcej informacji poniżej.

Deskorolki klasyczne i do tricków

W asortymencie zaprezentowanym na niniejszej podstronie znajdują się m.in. deskorolki wyczynowe, które służą do wykonywania wymyślnych tricków i ewolucji. Deskorolka do trików posiada wzmocnioną budowę oraz większe - niż w przypadku zwykłego produktu - koła. Dzięki temu może uzyskiwać lepszą stabilizację i przyczepność do podłoża. Zaprezentowane produkty posiadają różnego rodzaju dodatkowe elementy, które zwiększają ich użyteczność. Mowa chociażby o specjalnych uchwytach do trzymania, które wykorzystuje się podczas wykonywania skoków. Deskorolki te są idealne dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności jazdy i szukają sprzętu, który będzie im w tym pomagał. Osoby, dla których wyczynowa jazda nie jest głównym celem, poleca się inne sprzęty, choćby takie jak deskorolka klasyczna. Sprawdź koniecznie karty poszczególnych produktów, aby poznać dokładną specyfikację każdej dostępnej deskorolki.

Warianty deskorolek - sprawdź zestawienie produktowe

Deskorolki mogą służyć do wykonywania ewolucji, szybkich zjazdów czy tricków w powietrzu. Część użytkowników wykorzystuje je jako wygodny środek transportu indywidualnego, szczególnie w dużych miastach i na krótkich dystansach. Opanowanie sztuki poruszania się na specjalnej sklejce z dwoma osiami jezdnymi jest wręcz wymaganą kwestią w przypadku niektórych subkultur miejskich lubujących się w praktykowaniu skateboardingu. W niniejszej kategorii znajduje się szeroki wybór deskorolek, od prostych modeli dla początkujących, po zaawansowane modele dla bardziej doświadczonych użytkowników. Produkty różnią się od siebie rodzajem zastosowanych trucków, kółek, łożysk i śrub. Wśród nich znajdują się produkty z ultralekkim blatem, kołami przystosowanymi do slalomu czy nowoczesnym everslikiem.