Wczytuję dane...

Trapezy kitesurfingowe

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Trapezy kitesurfingowe są istotnym wyposażeniem każdego kitesurfera, ponieważ wpływają na jego bezpieczeństwo i komfort podczas pływania na desce. Trapez to rodzaj uprzęży z hakiem umieszczonym z przodu, do którego podpinany jest bar z latawcem. Dzięki temu "ciężar" latawca spoczywa na plecach, a nie na rękach. Niezwykle istotną kwestią przy wyborze trapezu jest jego dopasowanie do ciała tak, by nie krępował ruchów, dawał dobre opacie pleców i zapewniał swobodę manewrowania latawcem.

Trapez Dakine Pro – trapezy dla kobiet

Trwały materiał i jakość wykonania są bardzo ważne. Trapezy kitesurfingowe zostały wykonane z wytrzymałych i mocnych materiałów, które nie wpijają się w ciało. Wewnątrz znajduje się specjalna pianka, która pozwala czuć komfort podczas noszenia, a także sprawia, że ciało oddycha. Trapezy kite zostały wyposażone w mocne i bezpieczne zapięcia, które nie odepną się samoistnie oraz hak trapezowy, do którego podpinamy bar. W ofercie naszego sklepu znajdziecie trapez Dakine Pro oraz trapezy Mystic, które zostały skonstruowane również z myślą o kobietach. W ofercie naszego sklepu znajdują się trapezy męskie oraz trapezy damskie, które zostały zaprojektowane z myślą o kobiecej budowie ciała.

Trapezy kitesurfingowe męskie

Najlepsze trapezy Mystic powstały specjalnie po to, by wspierać męskie plecy oraz towarzyszyć podczas najbardziej ekstremalnych wypadów kitesurfingowych. Wszystkie trapezy mają dobrze umiejscowiony hak, który bardzo prosto się wypina. Dzięki temu można bez problemu wykonywać różnorodne, nawet bardzo skomplikowane ewolucje. Można dobrać trapezy zarówno do freestyle’u jak i do pływania amatorskiego.

Rodzaje trapezów - kitesurfing

Trapezy kite można podzielić na dwa rodzaje. W naszej ofercie znajdują się trapezy lędźwiowe i siodełkowe (biodrowe). Trapezy lędźwiowe to sprzęt zakładany zwyczajnie na pas. Charakteryzują się tym, że bardzo szybko można je założyć i nie krępują ruchów. Trapezy te dedykowane są osobom, które miały już styczność z deską i kitesurfingiem, ponieważ pozwalają na większą swobodę jazdy. Osoby początkujące mogą skusić się na popularne trapezy siodełkowe, czyli sprzęt, który posiada dodatkowo specjalne pasy na uda. Trapezy te świetnie zabezpieczają, jednak przy gwałtowniejszych ruchach mogą nieco przeszkadzać zaawansowanym kitesurferom, za to idealnie sprawdzą się tym, którzy rozpoczynają dopiero swoją przygodę z kitesurfingiem.