Wczytuję dane...

Balance board

Balance board to świetny sposób na ćwiczenie zmysłu równowagi i balansu ciałem, który przydaje się w sportach deskowych jak snowboard czy wakeboard. Ta niepozorna deska z wałkiem tworzą sprzęt do ćwiczeń o naprawdę dużych możliwościach. Balanceboard stanowi fajne uzupełnienie treningu "na sucho".

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Balance board to specjalne deski do ćwiczeń, które pozwalają na efektywny trening równowagi i ogólnej koordynacji ruchowej. Składają się one z dwóch niezależnych od siebie części. Pierwszym elementem jest wałek, który zwykle posiada strukturę gumową lub plastikową. To na nim opiera się właściwa deska, czyli podłużny element, na którym staje ćwiczący.

Oferta balanceboard - produkty do treningu

Deska do balansowania może być również określana jako trickboard, co sugeruje możliwość wykonywania na niej różnych trudniejszych kombinacji. Zarówno balanceboard, jak i trickboardy są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić swoją sylwetkę, wzmocnić mięśnie i poprawić ogólną kondycję organizmu. Regularne wykonywanie ćwiczeń przy użyciu deski przyczynia się do rozwinięcia umiejętności propriocepcyjnych. Trenujący, wraz z upływem czasu, nabywa zdolność do wzmocnienia czucia głębokiego. Co więcej, deska do ćwiczeń równowagi pozwala na ćwiczenie w zasadzie wszystkich partii mięśniowych, dlatego jest znakomitym sposobem na wartościowe uzupełnienie planu treningowego. Bez problemu może być wykorzystywana niezależnie, również przez osoby rozpoczynające przygodę z balansowaniem.

Wytrzymałe deski do balanceboardu

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór balance board w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Dostępne są modele o różnym stopniu trudności, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od swojego poziomu zaawansowania. W niniejszej kategorii znajduje się m.in. gotowa deska do ćwiczenia równowagi, czyli taka, która zawiera górną część poziomą oraz elastyczny i wytrzymały wałek z materiału gumowanego. Nasze balance board są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Są one również łatwe w utrzymaniu czystości i komfortowe w użytkowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych balance board i wybrania produktu idealnego dla siebie! Na poszczególnych kartach produktowych znajdziesz opisy, które pozwolą Ci wybrać najlepszy sprzęt.